Maori
| Tau Wae: | PS2561B-1-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Renesas Electronics Corporation |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.8441 |
| 200+ | $0.3379 |
| 500+ | $0.3264 |
| 1000+ | $0.3207 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 80V |
| Putanga - Whakamotu | 5000Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.17V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-DIP |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 3µs, 5µs |
| Paa / Case | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pūhera | Tube |
| Momo putanga | Transistor |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 110°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 100% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 400% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 50mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 40 mA |
| Tau hua hua | PS2561 |
| PS2561B-1-A Taipitopito PDF [English] | PS2561B-1-A PDF - EN.pdf |




OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
PS2561B RENESAS
RENESAS SOP-4
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
NEC DIP4
PS2561B-1 NEC
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
PS2561AL2-1V-W-A NEC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
PS2561B-1-ARenesas Electronics America Inc |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|