Maori
| Tau Wae: | PS2561DL2-1Y-V-E3-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Renesas Electronics Corporation |
| Tuhinga o mua: | TRANSISTOR OUTPUT OPTOCOUPLER |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $2.4556 |
| 200+ | $0.9797 |
| 500+ | $0.9474 |
| 1000+ | $0.932 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 80V |
| Putanga - Whakamotu | 5000Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-SMD |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 3µs, 5µs |
| Paa / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Transistor |
| Tae Mahi | -55°C ~ 110°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 50% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 400% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 50mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 40 mA |




PS2561DL2-1Y-V-E3-A
Ko Te Y-IC he tohatoha kounga o ngā hua o Renesas Electronics America, hei whakarato ki kiritaki i ngā hua me ngā ratonga pai rawa atu.
Ko te PS2561DL2-1Y-V-E3-A he kirimana hono motuhake nō Renesas Electronics America, he kaiwhakanao rātou i ngā taonga hangarau pai rawa atu.
Kua oti te whakatika mō ngā tono hot swap; tautoko mō te tāuru me te tango pūngao hot swap; ka whakarato i te héringa o te dw i runga i te urutā me te tiaki i te pēhanga nui.
Ka whakarite kia haumaru, ēnei mahi hot swap pūngao; e tiaki ana i ngā tāngata rorohiko rūpahu i te wa e tino huri te pūngao; ka māmā ake te hoahoa o te punaha, ā, hei whakaheke i te wā whanaketanga.
Kete SOP-4 mō te whakatakoto mata; iti rawa te rahi me ngā tāpiri pīniti mō ngā tono āhua māmā; e pai ana mō te whakahaere pāmahana me ngā āhuatanga hiko e hiahiatia ana.
Ko tēnei hua he tauira e tautoko ana i Rēnesas Electronics America; kāore anake tauira rite tērā e wātea ana ināianei; e tohutohu ana mātou kia kōrero ki tā mātou rōpū hoko mō ngā mōhiohio hou me ngā wātea.
Ngā pūnaha hot swap pūngao; ngā taputapu whakaatu kōrerorero; ngā punaha aunoa ahumahi; ngā tūmatanui me ngā pūnaha rokiroki.
Ko te pepa raraunga whai mana mō te PS2561DL2-1Y-V-E3-A e wātea ana i runga i te paetukutuku a Y-IC. E tūtohutia kia tāuta e koe ōnā kōrero hangarau i reira mō ngā taipitopito katoa.
E tora ana te kōrero ki te tiki i tētahi tuku utu mō te PS2561DL2-1Y-V-E3-A i runga i te paetukutuku a Y-IC. Tiki Tuku Utu, rānei ako hāngai mō tēnei tino tuku wā poto.
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-SMD
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-SMD
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-SMD
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
PS2561DL2-1Y-V-F3-A/L RENESAS
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-SMD
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-SMD
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-SMD
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
PS2561DL2-1Y-V-E3-ARenesas Electronics America Inc |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|