Maori

| Tau Wae: | PS2561FL-1Y-F3-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Renesas Electronics Corporation |
| Tuhinga o mua: | OPTOCOUPLER 4-PIN DIP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $1.2165 |
| 10+ | $1.1896 |
| 30+ | $1.1712 |
| 100+ | $1.1542 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 80V |
| Putanga - Whakamotu | 5000Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-SMD |
| Raupapa | - |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 5µs, 7µs |
| Paa / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Momo putanga | Transistor with Base |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 110°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 300% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 600% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 50mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 30 mA |
| Tau hua hua | PS2561 |
| PS2561FL-1Y-F3-A Taipitopito PDF [English] | PS2561FL-1Y-F3-A PDF - EN.pdf |




PS2561FL-1Y-F3-A
Ko te Y-IC he toa kawe i ngā hua o NEC, e whakarato ana ki ngā kiritaki i ngā hua pai me ngā ratonga pai rawa atu.
Ko te PS2561FL-1Y-F3-A he kiritaki whanaungatanga mātara pūkaha pā heater pūkaha rawa atu mai i NEC, he mea hanga mō ngā tono maha.
– Kiritaki pā heater mātara motuhake
– Tika whakahaere hiko
– He peera kōpaki SOP4 iti rawa
– He mahi pono
– He whaihua i te kawenga hiko
– He māmā ki te uru ki ngā pūnaha
– He peera SOP4
– He rahi iti rawa
– He pai mō ngā herenga pāhihi me ngā herenga hiko
Kei te wātea tēnei hua ināianei, ā, kei ngā tauira rite rānei e wātea ana. E taunaki ana ki te kiritaki kia whakapā ki tō mātou rōpū hokohoko mā te paetukutuku mō ētahi atu pārongo.
– Ngā pūnaha whakahaere hiko
– Ngā tono whakahaere pāhihi
– Ngā taputapu rānei waeture hākinakina motuhake
Kei te wātea te whārangi raraunga tino rongonui mō te PS2561FL-1Y-F3-A i runga i tō mātou paetukutuku. E taunaki ana te kiritaki ki te tango mō ngā pārongo hangarau taipitopito.
E taunaki ana kia tiki i ngā utu mō te PS2561FL-1Y-F3-A i runga i tō mātou paetukutuku. Tiki utu ināianei, ka taea hoki te ako atu atu mō tēnei tono here ināianei.
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
NEC DIP
RENESAS DIP4
PS2561FL-1-F3 RENESAS
PS2561F RENESAS
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
PS2561L-1-1V NEC
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOCOUPLER 4-PIN DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
NEC 12+
RENESAS 4-SMD
RENESAS SOP4
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOCOUPLER 4-PIN DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
PS2561FL-1Y-F3-ARenesas Electronics America Inc |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|