Maori
| Tau Wae: | PS2561L1-1-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Renesas Electronics Corporation |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.5618 |
| 200+ | $0.2247 |
| 500+ | $0.2176 |
| 1000+ | $0.2132 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 80V |
| Putanga - Whakamotu | 5000Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.17V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-DIP |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 3µs, 5µs |
| Paa / Case | 4-DIP (0.400", 10.16mm) |
| Pūhera | Tube |
| Momo putanga | Transistor |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 80% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 400% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 50mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 80 mA |
| Tau hua hua | PS2561 |
| PS2561L1-1-A Taipitopito PDF [English] | PS2561L1-1-A PDF - EN.pdf |




OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
NEC SOP-4
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD
PS2561L1-1-A-A/JT NEC
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
PS2561L1-1-V(LA) NEC
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
NEC SOP8
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
RENESAS 16-SMD
RENESAS DIP4
NEC SOP
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
NEC CSOP4
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/11
2025/07/2
2024/10/8
2025/01/20
PS2561L1-1-ARenesas Electronics America Inc |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|