Maori
| Tau Wae: | PS2561L1-1-V-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CEL (California Eastern Laboratories) |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 80V |
| Putanga - Whakamotu | 5000Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.17V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-DIP |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 3µs, 5µs |
| Paa / Case | 4-DIP (0.400', 10.16mm) |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Transistor |
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 80% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 400% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 50mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 80 mA |
| PS2561L1-1-V-A Taipitopito PDF [English] | PS2561L1-1-V-A PDF - EN.pdf |




PS2561L1-1-V-A
Ko te Y-IC he tohatoha kounga o ngā hua o CEL (California Eastern Laboratories), e whakarato ana i ngā hua me ngā ratonga pai rawa mō ngā kiritaki.
Ko te PS2561L1-1-V-A he kaiwhakawhiwhi ātaahua kotahi tūāwhiorangi kei reira te putanga transistor, e tuku ana i te pikinga tūmau nui me te tere whakawetesenga tere.
Kaiwhakawhiwhi ā-tautāwhi kotahi
Putanga transistor
Pikinga tūmau nui atu i te 5000V RMS
Tere whakawetesenga tere me te wā tīmatanga 3μs me te wā hekenga 5μs
Rārangi pāmahana whānui mō te -55°C ki te 100°C
Tukua i te hanga hiko i waenga i te uru me te putanga
Mīharo me te roa o te mahi
Hei mō ngā tono maha
Pouaka: 4-DIP (0.400
Ko te PS2561L1-1-V-A he hua mīharo, kāore he tauira rite, hē ranei mō ngā wā tēnei. Mēnā hiahia koe ki te mōhio atu, karangahia tā mātou kaihokohoko puta i te paetukutuku o Y-IC.
Pūnaha whakahaere ahumahi
Ūnga mana
Takiuru kōrerorero
Pūnaha taputapu ine me ngā taputapu whakatau
Ko te rangatira o ngā pepa raraunga mō te PS2561L1-1-V-A kei runga i te paetukutuku o Y-IC. E taunaki ana mātou kia tikiake ngā kiritaki i ngā pepa raraunga mō ngā mōhiohanga hou, tika hoki mō te hua.
E taunakitia ana kia tiki i ngā utu mō te PS2561L1-1-V-A i runga i te paetukutuku o Y-IC. Whiwhi utu inaianei kia whaihua ai i tā mātou tuku wāroha.
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
PS2561L1-1-V-A(LJ) RENESAS
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
RENESAS SOP4
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
NEC SOP
PS2561L1-1-V(LA) NEC
NEC DIP4
PS2561L1-1-A-A/JT NEC
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
RENESAS DIP4
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
PS2561L1-1-V-ACEL |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|