Maori
| Tau Wae: | PS2701-1-V-M-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Renesas Electronics Corporation |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 40V |
| Putanga - Whakamotu | 3750Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.1V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-SOP |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 3µs, 5µs |
| Paa / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Pūhera | Strip |
| Momo putanga | Transistor |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 50% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 150% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 80mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 50 mA |
| Tau hua hua | PS2701 |
| PS2701-1-V-M-A Taipitopito PDF [English] | PS2701-1-V-M-A PDF - EN.pdf |




PS2701-1L RENESAS
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
NEC SOP4
PS2701-1P NEC
RENESAS SOP4
PS2701-1F3-A NEC
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OCIC SOP-4
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
PS2701-1A Renesas
NEC SOP4
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
PS2701-1-V-M-ARenesas Electronics America Inc |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|