Maori
| Tau Wae: | PS2702-1-F3-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Renesas Electronics Corporation |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.6711 |
| 10+ | $0.657 |
| 30+ | $0.6471 |
| 100+ | $0.6387 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 40V |
| Putanga - Whakamotu | 3750Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.1V |
| Te Utu Utu (Max) | 1V |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-SOP |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 200µs, 200µs |
| Paa / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Darlington |
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 200% @ 1mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | - |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 200mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 50 mA |
| Tau hua hua | PS2702 |




OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
NEC SOP-4
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
NEC(RENESAS) SOP-4
PS2702-1-E3 NEC
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
PS2701L-1 NEC
OPTOCOUPLER 4-PIN SOP
PS2701L NEC
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
PS2702 NEC
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/11
2025/07/2
2024/10/8
2025/01/20
PS2702-1-F3-ARenesas Electronics America Inc |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|