Maori
| Tau Wae: | 1N5908 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | STMicroelectronics |
| Tuhinga o mua: | TVS DIODE 5VWM 8.5VC CB429 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.1807 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 5V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 8.5V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 6V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | CB429 |
| Raupapa | TRANSIL™ |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | DO-201AD, Axial |
| Pūhera | Cut Tape (CT) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Momo Tae | Through Hole |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 120A (8/20µs) |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Tau hua hua | 1N5908 |
| Nga tono | General Purpose |
| 1N5908 Taipitopito PDF [English] | 1N5908 PDF - EN.pdf |




1N5908
Ko te Y-IC he kaihautū kounga o ngā hua o te waitohu onsemi, e whakarato ana ki ngā kiritaki i ngā hua me ngā mahi pai rawa atu.
Ko te 1N5908 he Diode Whakakapi Hiko Tūroro (TVS) nō onsemi. He momo kotahi anake, zener, he momo TVS e hangaia ana mō ngā tono whānui, ara, mō ngā whakamahinga whānui.
• He momo kotahi, zener te momo TVS diode
• Te waehere tauheke o muri (Typ): 5V
• Te uara whāngai o te kino (Min): 6V
• Te uara herehere (Max) i te Ipp: 8.5V
• Te mana ngoikore paraharaha: 1500W (1.5kW)
• E āwhina ana kia tiakina i ngā mowhiti hiko poto me ngā rerenga hiko
• E tika ana mō ngā tono whanui
• He pūmau, he mātātaki hoki te mahi
• Mōkī/Ngāka: DO-201AD, Axial
• Momo Whakarake: Through Hole
• Mōkī taputapu kaiwhakarato: Axial
Ko te 1N5908 he hua tawhārua kē. E taunaki ana te kiritaki ki te whakapā ki tā mātou rōpū hoko mā te paetukutuku mō ngā mōhiotanga mō ngā tauira rite rānei whare kēnā.
• Whānui mō ngā tono whānui
Kei tēnei wā, kei runga i tā mātou paetukutuku te rōpū pārongo mō te 1N5908. E tūtohu ana kia tikiake mō ngā uaratanga hangarau taipitopito.
E tūtohu ana ki ngā kiritaki kia tiki i tētahi uara utu i tā mātou paetukutuku. Taki atu inaianei ki te tiki i tētahi utu me te ako atu mō tēnei tuku wāhanga whakātata.
DIODE SCHOTTKY 40V 40A DO5
TVS DIODE 5VWM 8.5VC DO13
1N5908A SUNAMTE
TVS DIODE 5VWM 8.5VC AXIAL
DIODE ZENER
5A SCHOTTKY RECTIFIER
UNI-DIRECTIONAL TVS
TVS DIODE 5VWM 8.5VC AXIAL
TOSHIBA SMA
DIODE ZENER 3.3V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 3.3V 1.25W DO204AL
TVS DIODE 5VWM 8.5VC DO13
DIODE ZENER 3.3V 1.25W DO204AL
TVS DIODE 5VWM 8.5VC AXIAL
TVS DIODE 5VWM 8.5VC AXIAL
TVS DIODE 5VWM 8.5VC AXIAL
TVS DIODE 5VWM 8.5VC DO13
DIODE SCHOTTKY REV 40V 40A DO5
TVS DIODE 5VWM 8.5VC DO13
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga




2025/01/20
2025/01/24
2024/05/16
2025/01/13
1N5908STMicroelectronics |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|