Maori
| Tau Wae: | STM32F429ZGT6TR |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | STMicroelectronics |
| Tuhinga o mua: | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $11.9081 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 144-LQFP (20x20) |
| Tere | 180MHz |
| Raupapa | STM32F4 |
| Rahi RAM | 256K x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 1MB (1M x 8) |
| Nga Papahanga Reo | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT |
| Paa / Case | 144-LQFP |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Oscillator Momo | Internal |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o I / O | 114 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rae EEPROM | - |
| Raraunga Raraunga | A/D 24x12b; D/A 2x12b |
| Nui Rahi | 32-Bit Single-Core |
| Te tukatuka Core | ARM® Cortex®-M4 |
| Hononga | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Tau hua hua | STM32F429 |
| STM32F429ZGT6TR Taipitopito PDF [English] | STM32F429ZGT6TR PDF - EN.pdf |




STM32F429ZGT6TR
STMicroelectronics
Ko Te Y-IC he kaituhi iti high-performance, iti ngākau 32-bit i runga i te pūnaha ARM® Cortex®-M4. Ka tukuna e ia he whānui rawa ngā taputapu whakawātea me ngā kōwhiringa hono, nō reira he mea mātau mō ngā tono whakauru maha.
• Pūnaha ARM® Cortex®-M4 me DSP me FPU
• Te tere whakahaere tae atu ki te 180MHz
• He aheitanga taputapu whakawātea pērā i te CAN, Ethernet, I2C, SPI, UART, me USB OTG
• Whakakotah~ia tana DMA, tōtāame LCD, me ngā atanga I2S
• 1MB o te rūnanga Flash me 256KB o te SRAM
• He pūnaha kaha 32-bit ARM® Cortex®-M4 me DSP me FPU
• He huinga taputapu whakawātea whānui mō ngā tono maha
• He iti te whakamahinga hiko mō ngā taputapu pērā i ngā pa-wēka
• Kōwhiringa mōrahi mō ngā hoahoa rerekē me ngā hiahia
Ko te unu me te reo (TR) ngā kōpaki
144-LQFP (20x20) ngā kiko
Ngā mahana whakahaere: -40°C ki te 85°C
Ko te STM32F429ZGT6TR he hua kaha tonu
He tauira rite, rerekē hoki e wātea ana:
• STM32F427VIT6
• STM32F429ZIT6
Mēnā he pātai anō, kāwai koa ki tō mātou rōpū hoko mō ngā kōwhiringa.
• Te toha hauhake, whakahaere ahumahi
• Nga taputapu hauora
• Pūnaha motuhake waka
• Pūnaha kiritaki
• Ara robotika me ngā pekepeke
Ko te rārangi raraunga tino hou me te tairongo rawa o te STM32F429ZGT6TR kei runga i tā mātou paetukutuku. E taunaki ana kia tikiake ēnei tauira hei mōhiotanga hanganga me ngā āhuatanga hangai katoa.
Ko ngā kaihoko e tūtohu ana kia tiki i ngā utu i tā mātou paetukutuku. Tiki uta rānei i tētahi rerenga utu, rānei, ako atu anō mō tēnei hua i tēnei wā!
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 143WLCSP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 143WLCSP
ST LQFP144
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
STM32F429ZGT6TRSTMicroelectronics |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|