Maori
| Tau Wae: | SI-B8V341B2001 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samsung Semiconductor |
| Tuhinga o mua: | LED MOD LT-MB22C LNR STRP 3000K |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $16.0655 |
| 10+ | $12.1187 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Waimotu | - |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 24V |
| Tirohia te Angle | 115° |
| Momo | LED Module |
| Temperature - Whakamātautau | - |
| Rahi / Rahi | 1120.00mm L x 18.00mm W |
| Raupapa | LT-MB22C |
| Pūhera | Tray |
| Luminous flux @ o nāianei / pāmahana | 5070lm |
| Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau | 151 lm/W |
| Te Mata Whakawhiti Maama (LES) | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Rongo | Flat |
| Teitei | 5.20mm |
| Ngā āhuatanga | - |
| Tono - Whakamātau | 1.4A |
| Anei - Max | 2.16A |
| Whirihoranga | Linear Light Strip |
| Tae | White, Warm |
| CRI (Tae Whakatika Tae) | 80 |
| CCT (K) | 3000K |
| Tau hua hua | SI-B8 |




LED MOD V GEN3 WH LNR STR 3000K
LED MOD MSERIES 4FTC 3000K STRIP
LED MOD LTVB24F LNR STRP 3000K
LED MOD F-SER GEN3 LNR 3000K
LED MOD LT-F552A LNR STRP 3000K
LED MOD F-SER GEN3 LNR 3000K
LED MOD V-SER GEN2 LNR 3000K
LED MOD M INFLUX LNR STRP 3000K
LED MOD F562A G2 LNR STRP 3000K
LED MOD LT-VB22B LNR STRP 3000K
LED MOD LT-V562F LNR STRP 3000K
LED MOD LT-F562A LNR STRP 3000K
LED MOD LT-VB22F LNR STRP 3000K
LED MOD MSERIES 4FTB 3000K STRIP
LED MOD F-SER GEN3 LNR 3000K
LED MOD V-SER GEN2 LNR 3000K
LED MOD V SER WH LNR STRP 3000K
LED MOD LT-V564F LNR STRP 3000K
LED MOD F-SER GEN3 LNR 3000K
LED MOD WM WHT LNR STRP 3000K
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
SI-B8V341B2001Samsung Semiconductor, Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|