Maori
| Tau Wae: | SPMWH1229AD5SGQKSB |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samsung Semiconductor |
| Tuhinga o mua: | LED 5700K 80CRI SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.0521 |
| 200+ | $0.0209 |
| 500+ | $0.0201 |
| 1000+ | $0.0198 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 9.4V |
| Tirohia te Angle | 120° |
| Tuhinga o mua o te Whakanui | 15°C/W |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 2835 |
| Rahi / Rahi | 0.138' L x 0.110' W (3.50mm x 2.80mm) |
| Raupapa | LM283B |
| Paa / Case | 1113 (2835 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau | 131 lm/W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Teitei - Tae (Max) | 0.030' (0.75mm) |
| Putanga @ 85 ° C, Tono - Whakamātautau | - |
| Flux @ 25 ° C, Tono - Whakamātautau | 123lm (118lm ~ 128lm) |
| Tono - Whakamātau | 100mA |
| Anei - Max | 110mA |
| Tae | White, Cool |
| CRI (Tae Whakatika Tae) | 80 |
| CCT (K) | 5700K |
| Tau hua hua | SPMWH1229 |




LED 5000K 80CRI SMD
LED 5700K 80CRI SMD
LED
LED 5000K 80CRI SMD
LED 6500K 80CRI SMD
LED 6500K 80CRI SMD
LED 6500K 80CRI SMD
LED 5000K 80CRI SMD
LED 5000K 80CRI SMD
LED 5000K 80CRI SMD
LED 6500K 80CRI SMD
LED 5700K 80CRI SMD
LED 6500K 80CRI SMD
LED 5700K 80CRI SMD
LED 6500K 80CRI SMD
LED 5000K 80CRI SMD
LED 4000K 80CRI SMD
LED 5700K 80CRI SMD
LED 4000K 80CRI SMD
LED 5700K 80CRI SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
SPMWH1229AD5SGQKSBSamsung Semiconductor, Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|