Maori

| Tau Wae: | BKS-125-01-LM-V-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN SOCKET 25POS 0.039 GOLD SMD |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board |
| Raupapa | BKS |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.039" (1.00mm) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 25 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | 4.14mm, 4.5mm, 5mm, 6mm, 7mm |
| Rauemi Whakanoho | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Teitei Whakanoho | 0.084" (2.14mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 2.8A per Contact |
| Momo Hoapā | Female Socket |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | - |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Socket |
| Tau hua hua | BKS-125 |
| Nga tono | - |




CONN SOCKET 25POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 25POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 27POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 25POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 27POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 25POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 25POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 27POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 27POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 27POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 25POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 25POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 25POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 27POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 27POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 25POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 27POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 25POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 27POS 0.039 GOLD SMD
CONN SOCKET 25POS 0.039 GOLD SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
BKS-125-01-LM-V-ASamtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|