Maori
| Tau Wae: | CLP-107-02-F-DH-A-TR |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN RCPT 14P 0.05 GOLD SMD R/A |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $4.861 |
| 200+ | $1.9399 |
| 500+ | $1.8754 |
| 900+ | $1.8424 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | 240VAC, 330VDC |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board |
| Raupapa | CLP |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.050' (1.27mm) |
| Pitch - Mating | 0.050' (1.27mm) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 14 |
| Momo Tae | Surface Mount, Right Angle |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Teitei Whakanoho | 0.135' (3.43mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | Board Guide |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 3.3A per Contact |
| Momo Hoapā | Female Socket |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | - |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 3.00µin (0.076µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Receptacle |
| Tau hua hua | CLP-107 |
| Nga tono | - |




CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 7POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 7POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 14P 0.05 GOLD SMD R/A
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 14P 0.05 GOLD SMD R/A
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 14P 0.05 GOLD SMD R/A
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
CLP-107-02-F-DH-A-TRSamtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|