Maori
| Tau Wae: | EHT-110-01-L-D-SM-K |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN HEADER SMD 20POS 2MM |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $16.0535 |
| 192+ | $6.406 |
| 496+ | $6.1914 |
| 992+ | $6.0856 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Cable/Wire |
| Te whakaheke | Shrouded - 4 Wall |
| Raupapa | EHT |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Mating | 0.079" (2.00mm) |
| Pūhera | Tube |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | - |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 20 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Teitei Whakanoho | 0.370" (9.40mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | Keying Slot, Pick and Place |
| Pato Tere | Latch Lock/Eject Hooks |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 3A |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | - |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.120" (3.05mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 15.0µin (0.38µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Header |
| Tau hua hua | EHT-110 |
| Nga tono | - |




CONN HEADER R/A 20POS 2MM
CONN HEADER VERT 20POS 2MM
CONN HEADER SMD 20POS 2MM
CONN HEADER SMD 20POS 2MM
CONN HEADER SMD 20POS 2MM
CONN HEADER VERT 20POS 2MM
CONN HEADER VERT 20POS 2MM
CONN HEADER SMD 20POS 2MM
CONN HEADER SMD 20POS 2MM
CONN HEADER SMD 20POS 2MM
CONN HEADER SMD 20POS 2MM
CONN HEADER VERT 20POS 2MM
CONN HEADER SMD 20POS 2MM
CONN HEADER R/A 20POS 2MM
CONN HEADER SMD 20POS 2MM
CONN HEADER SMD 20POS 2MM
CONN HEADER VERT 20POS 2MM
CONN HEADER R/A 20POS 2MM
CONN HEADER SMD 20POS 2MM
CONN HEADER SMD 20POS 2MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/02/11
2025/06/24
2025/02/23
2025/02/27
EHT-110-01-L-D-SM-KSamtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|