Maori

| Tau Wae: | ESQ-126-44-T-D-LL |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN SOCKET 52POS 0.1 TIN PCB |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | 550VAC |
| Whakamutunga | Kinked Pin, Solder |
| Kāhua | Board to Board |
| Raupapa | ESQ |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 105°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 52 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Teitei Whakanoho | 0.735" (18.67mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 5.7A per Contact |
| Momo Hoapā | Forked |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.180" (4.57mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Tin |
| Momo Hononga | Elevated Socket |
| Tau hua hua | ESQ-126 |
| Nga tono | - |




CONN SOCKET 52POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 GOLD PCB
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
ESQ-126-44-T-D-LLSamtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|