Maori

| Tau Wae: | ESQT-108-03-F-D-316 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable |
| Raupapa | ESQT |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Mating | 0.079" (2.00mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 16 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Teitei Whakanoho | 0.316" (8.03mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 4.5A per Contact |
| Momo Hoapā | Forked |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.142" (3.60mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 3.00µin (0.076µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Elevated Socket |
| Tau hua hua | ESQT-108 |
| Nga tono | - |




CONN SOCKET 48POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 8POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 24POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 40POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 16POS 0.079 GOLD PCB
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/17
2025/02/21
2025/02/28
2024/12/30
ESQT-108-03-F-D-316Samtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|