Samtec Inc. ESQT-117-03-M-D-350
Tau Wae: ESQT-117-03-M-D-350
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Tuhinga o mua: CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB
Ngā Rauemi: None
    Huanga hua Uara huanga
    Te Whakatau Ngaohiko -
    Whakamutunga Solder
    Kāhua Board to Board or Cable
    Raupapa ESQT
    Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
    Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
    Pūhera Tube
    Tae Mahi -55°C ~ 125°C
    Tau o nga Rarangi 2
    Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
    Tau o nga Tauranga 34
    Momo Tae Through Hole
    Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
    Nga Tae Whakamuri -
    Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP)
    Teitei Whakanoho 0.350" (8.89mm)
    Huanga hua Uara huanga
    Tae Whakanoho Black
    Tiaki Ingoa -
    Ngā āhuatanga -
    Pato Tere Push-Pull
    Whakatauranga o naianei (AMPS) 4.5A per Contact
    Momo Hoapā Forked
    Hoahoa Whakapā Square
    Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
    Whakapā mai te roa - Pouaka 0.108" (2.75mm)