Maori

| Tau Wae: | ESQT-117-03-M-D-350 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 16+ | $10.8238 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable |
| Raupapa | ESQT |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Mating | 0.079" (2.00mm) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 34 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Teitei Whakanoho | 0.350" (8.89mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 4.5A per Contact |
| Momo Hoapā | Forked |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.108" (2.75mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 20.0µin (0.51µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Elevated Socket |
| Tau hua hua | ESQT-117 |
| Nga tono | - |




CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 68POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 102P 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 68POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 17POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 85POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 68POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
ESQT-117-03-M-D-350Samtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|