Maori

| Tau Wae: | EW-50-11-L-D-500 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN HDR 100POS 0.1 STACK T/H |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $12.3874 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | Flex Stack, EW |
| Mokowā Haupae | 0.100" (2.54mm) |
| Pana | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 100 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Length - Tail | 0.330" (8.382mm) |
| Length - Tae Tae | 0.500" (12.700mm) |
| Length - Pouaka (Tae) | 0.100" (2.540mm) |
| Length - Waara Whānui | 0.930" (23.622mm) |
| Whakaauau te Poari Whakamutunga - Pouaka (Pouaka) | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka (Tae) | Gold |
| Tae | Black |
| Tau hua hua | EW-50-11 |




CONN HDR 50POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 50POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 100POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 50POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 50POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 100POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 100POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 100POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 100POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 50POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 50POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 100POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 50POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 100POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 100POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 50POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 50POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 50POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 100POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 50POS 0.1 STACK T/H
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
EW-50-11-L-D-500Samtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|