Maori

| Tau Wae: | FFMD-07-S-12.00-01 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | .050 CABLE PLUG |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $9.1308 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamahi | - |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | Tiger Eye™ FFMD |
| Pitch - Hononga | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Kaera | 0.025" (0.64mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 14 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te roa | 1.00 (304.80mm) |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - |
| Whakautu Whakamutunga | Tin |
| Momo Hononga | Plug to Cable |
| Tae | Gray, Ribbon |
| Taea Whakamutunga | IDC |
| Tau hua hua | FFMD-07 |




.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
.050 CABLE PLUG
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
FFMD-07-S-12.00-01Samtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|