Maori

| Tau Wae: | FTS-106-02-LM-D-S |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN HEADER VERT 12POS 1.27MM |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 46+ | $3.6479 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable |
| Te whakaheke | Unshrouded |
| Raupapa | FTS |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Mating | 0.050" (1.27mm) |
| Pūhera | Tube |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.199" (5.05mm) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 12 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Teitei Whakanoho | 0.034" (0.86mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | End Shrouds |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 3.4A per Contact |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.090" (2.29mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.075" (1.90mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Header, Cuttable |
| Tau hua hua | FTS-106 |
| Nga tono | - |




CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 6POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 12POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 6POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 12POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 6POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
FTS-106-02-LM-D-SSamtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|