Samtec Inc. FW-50-03-G-D-275-125-A
Tau Wae: FW-50-03-G-D-275-125-A
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Tuhinga o mua: CONN HDR 100POS 0.05 STACK SMD
Ngā Rauemi:
1.FW-50-03-G-D-27.pdf ···
Ship From: Hong Kong
Tikina nga utu iti rawa ma te uiui
    Huanga hua Uara huanga
    Whakamutunga Solder
    Raupapa Flex Stack, FW
    Mokowā Haupae 0.050" (1.27mm)
    Pana 0.050" (1.27mm)
    Pūhera Bulk
    Tau o nga Rarangi 2
    Tau o nga Tauranga 100
    Momo Tae Surface Mount
    Huanga hua Uara huanga
    Length - Tail -
    Length - Tae Tae 0.275" (6.985mm)
    Length - Pouaka (Tae) 0.125" (3.175mm)
    Length - Waara Whānui 0.400" (10.160mm)