Maori

| Tau Wae: | HSEC8-140-01-SM-DV-A-BL-K |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $11.1291 |
| 200+ | $4.3076 |
| 500+ | $4.1555 |
| 1000+ | $4.0809 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | Edge Rate™ HSEC8 |
| Pānuitia atu | Dual |
| Pana | 0.031" (0.80mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | 40 |
| Tau o nga Tauranga | 80 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Whakangungu | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ira | Female |
| Feature Feature | - |
| Ngā āhuatanga | Board Guide, Board Lock |
| Momo Hoapā | Cantilever |
| Whakaaetanga Mea | Beryllium Copper |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Tae | Black |
| Momo Kāri | Non Specified - Dual Edge |
| Kapeke Kaata | 0.062" (1.57mm) |
| Tau hua hua | HSEC8-140 |




CONN EDGE DUAL FML 84POS 0.031
CONN EDGE DUAL FML 84POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
CONN EDGE DUAL FML 82POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.031
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
HSEC8-140-01-SM-DV-A-BL-KSamtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|