Maori
| Tau Wae: | HTSW-103-14-T-S |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.3819 |
| 10+ | $0.326 |
| 100+ | $0.2536 |
| 500+ | $0.2173 |
| 1000+ | $0.1811 |
| 5000+ | $0.1552 |
| 10000+ | $0.1449 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable |
| Te whakaheke | Unshrouded |
| Raupapa | HTSW |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | - |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Bag |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.530" (13.46mm) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 105°C |
| Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 3 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Teitei Whakanoho | 0.100" (2.54mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Natural |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | Varies by Wire Gauge |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.110" (2.79mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.320" (8.13mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Tin |
| Momo Hononga | Header |
| Tau hua hua | HTSW-103 |
| Nga tono | - |




CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2024/04/11
2025/07/2
2024/10/8
2025/01/20
HTSW-103-14-T-SSamtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|