Maori

| Tau Wae: | HW-01-07-T-S-250-100 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN HDR 1POS STACK T/H |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.2247 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | Flex Stack, HW |
| Mokowā Haupae | - |
| Pana | - |
| Pūhera | Bulk |
| Tau o nga Rarangi | 1 |
| Tau o nga Tauranga | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Length - Tail | 0.100" (2.540mm) |
| Length - Tae Tae | 0.250" (6.350mm) |
| Length - Pouaka (Tae) | 0.080" (2.032mm) |
| Length - Waara Whānui | 0.430" (10.922mm) |
| Whakaauau te Poari Whakamutunga - Pouaka (Pouaka) | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka (Tae) | Tin |
| Tae | Black |
| Tau hua hua | HW-01-07 |




CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
CONN HDR 1POS STACK T/H
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
HW-01-07-T-S-250-100Samtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|