Samtec Inc. HW-01-07-T-S-250-100
Tau Wae: HW-01-07-T-S-250-100
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Tuhinga o mua: CONN HDR 1POS STACK T/H
Ngā Rauemi:
1.HW-01-07-T-S-25.pdf ···
    Huanga hua Uara huanga
    Whakamutunga Solder
    Raupapa Flex Stack, HW
    Mokowā Haupae -
    Pana -
    Pūhera Bulk
    Tau o nga Rarangi 1
    Tau o nga Tauranga 1
    Momo Tae Through Hole
    Huanga hua Uara huanga
    Length - Tail 0.100" (2.540mm)
    Length - Tae Tae 0.250" (6.350mm)
    Length - Pouaka (Tae) 0.080" (2.032mm)
    Length - Waara Whānui 0.430" (10.922mm)