Maori

| Tau Wae: | HW-04-12-G-D-845-SM-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN HDR 8POS 0.1 STACK SMD GOLD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | Flex Stack, HW |
| Mokowā Haupae | 0.100" (2.54mm) |
| Pana | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 8 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Length - Tail | - |
| Length - Tae Tae | 0.845" (21.463mm) |
| Length - Pouaka (Tae) | 0.120" (3.048mm) |
| Length - Waara Whānui | 0.965" (24.511mm) |
| Whakaauau te Poari Whakamutunga - Pouaka (Pouaka) | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka (Tae) | Gold |
| Tae | Black |
| Tau hua hua | HW-04-12 |




CONN HDR 8POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 4POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 4POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 4POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 8POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 4POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 8POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 8POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 4POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 8POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 8POS 0.1 STACK SMD GOLD
.025 BOARD SPACERS
CONN HDR 8POS 0.1 STACK T/H
CONN BRD STACK .100" 4POS
CONN HDR 8POS 0.1 STACK T/H
.025 BOARD SPACERS
CONN HDR 8POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 4POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 8POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 4POS 0.1 STACK SMD GOLD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2024/04/11
2025/07/2
2024/10/8
2025/01/20
HW-04-12-G-D-845-SM-ASamtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|