Maori

| Tau Wae: | HW-07-20-H-S-675-SM |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN HDR 7POS 0.1 STACK SMD GOLD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | Flex Stack, HW |
| Mokowā Haupae | - |
| Pana | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tau o nga Rarangi | 1 |
| Tau o nga Tauranga | 7 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Length - Tail | - |
| Length - Tae Tae | 0.675" (17.145mm) |
| Length - Pouaka (Tae) | 0.390" (9.906mm) |
| Length - Waara Whānui | 1.065" (27.051mm) |
| Whakaauau te Poari Whakamutunga - Pouaka (Pouaka) | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka (Tae) | Gold |
| Tae | Black |
| Tau hua hua | HW-07-20 |




CONN HDR 7POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 7POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 14POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 7POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 7POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 14POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 14POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 7POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 14POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 14POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 7POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 14POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 14POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 14POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 7POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 7POS 0.1 STACK SMD GOLD
CONN HDR 14POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 14POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 14POS 0.1 STACK SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
HW-07-20-H-S-675-SMSamtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|