Maori

| Tau Wae: | HW-08-09-TM-D-575-SM |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN HDR 16POS 0.1 STACK SMD TIN |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | Flex Stack, HW |
| Mokowā Haupae | 0.100" (2.54mm) |
| Pana | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 16 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Length - Tail | - |
| Length - Tae Tae | 0.575" (14.605mm) |
| Length - Pouaka (Tae) | 0.090" (2.286mm) |
| Length - Waara Whānui | 0.665" (16.891mm) |
| Whakaauau te Poari Whakamutunga - Pouaka (Pouaka) | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka (Tae) | Tin |
| Tae | Black |
| Tau hua hua | HW-08-09 |




CONN HDR 8POS 0.1 STACK SMD TIN
CONN HDR 8POS 0.1 STACK SMD TIN
CONN HDR 16POS 0.1 STACK SMD TIN
CONN HDR 16POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 16POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 16POS 0.1 STACK SMD TIN
CONN HDR 16POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 8POS 0.1 STACK SMD TIN
CONN HDR 16POS 0.1 STACK SMD TIN
CONN HDR 8POS 0.1 STACK SMD TIN
CONN HDR 16POS 0.1 STACK SMD TIN
.025 BOARD SPACERS
CONN HDR 16POS 0.1 STACK SMD TIN
CONN HDR 8POS 0.1 STACK SMD TIN
.025 BOARD SPACERS
CONN HDR 8POS 0.1 STACK SMD TIN
CONN HDR 8POS 0.1 STACK SMD TIN
CONN HDR 8POS 0.1 STACK SMD TIN
CONN HDR 8POS 0.1 STACK SMD TIN
CONN HDR 16POS 0.1 STACK T/H
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga




2025/01/24
2025/03/30
2025/06/19
2025/01/13
HW-08-09-TM-D-575-SMSamtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|