Samtec Inc. MTSW-124-08-F-D-260
Tau Wae: MTSW-124-08-F-D-260
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Tuhinga o mua: CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
Ngā Rauemi:
1.MTSW-124-08-F-D.pdf ···
Ship From: Hong Kong
Tikina nga utu iti rawa ma te uiui
    Huanga hua Uara huanga
    Te Whakatau Ngaohiko -
    Whakamutunga Solder
    Kāhua Board to Board or Cable
    Te whakaheke Unshrouded
    Raupapa Flex Stack, MTSW
    Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
    Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
    Pūhera Bulk
    Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.530" (13.46mm)
    Tae Mahi -55°C ~ 125°C
    Tau o nga Rarangi 2
    Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
    Tau o nga Tauranga 48
    Momo Tae Through Hole
    Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
    Nga Tae Whakamuri -
    Rauemi Whakanoho Polyester, Glass Filled
    Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm)
    Huanga hua Uara huanga
    Tae Whakanoho Black
    Tiaki Ingoa -
    Ngā āhuatanga -
    Pato Tere Push-Pull
    Whakatauranga o naianei (AMPS) 3A
    Momo Hoapā Male Pin
    Hoahoa Whakapā Square
    Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
    Whakapā mai te roa - Pouaka 0.170" (4.32mm)
    Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.260" (6.60mm)