Maori

| Tau Wae: | MW-10-03-G-D-175-075 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $7.5972 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | Flex Stack, MW |
| Mokowā Haupae | 0.039" (1.00mm) |
| Pana | 0.039" (1.00mm) |
| Pūhera | Tube |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 20 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Length - Tail | - |
| Length - Tae Tae | 0.175" (4.445mm) |
| Length - Pouaka (Tae) | 0.075" (1.905mm) |
| Length - Waara Whānui | 0.250" (6.350mm) |
| Whakaauau te Poari Whakamutunga - Pouaka (Pouaka) | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka (Tae) | Gold |
| Tae | Black, Natural |
| Tau hua hua | MW-10-03 |




CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
MW-10-03-G-D-175-075Samtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|