Maori

| Tau Wae: | QFS-016-04.25-L-D-DP-PC4 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 52+ | $11.0658 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Raupapa | Power Q2™ QFS |
| Pana | 0.025" (0.64mm) |
| Pūhera | Tray |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 40 (32 + 8 Power) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Nga Tae Whakamuri | 10mm, 11mm, 14mm |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Teitei i runga i te Poari | 0.278" (7.06mm) |
| Ngā āhuatanga | Ground Bus (Plane), Power Pins (8) |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Momo Hononga | Differential Pair Array, Female |
| Tau hua hua | QFS-016 |




CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN RCPT 32POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 32P SMD GOLD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
QFS-016-04.25-L-D-DP-PC4Samtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|