Maori

| Tau Wae: | QSE-020-01-S-D-A-K-TR |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN RCPT 40POS SMD GOLD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 550+ | $6.9788 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Raupapa | Q Strip® QSE |
| Pana | 0.031" (0.80mm) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 40 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Nga Tae Whakamuri | 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Teitei i runga i te Poari | 0.128" (3.25mm) |
| Ngā āhuatanga | Board Guide, Ground Bus (Plane), Pick and Place |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Momo Hononga | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Tau hua hua | QSE-020 |




CONN RCPT 40POS SMD GOLD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
CONN RCPT 40POS EDGE MNT GOLD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 56P SMD GOLD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
SAMTEC 40pin
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
CONN DIFF ARRAY RCP 56P SMD GOLD
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
QSE-020-01-S-D-A-K-TRSamtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|