Maori
| Tau Wae: | SFM-122-02-FM-D |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | 250VAC |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable |
| Raupapa | Tiger Eye™ SFM |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Mating | 0.050" (1.27mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 44 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | 6.15mm, 6.30mm, 7.92mm, 8.08mm, 9.70mm, 9.86mm, 11.61mm, 11.76mm |
| Rauemi Whakanoho | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Teitei Whakanoho | 0.185" (4.70mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 3.2A per Contact |
| Momo Hoapā | Female Socket |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Beryllium Copper |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | - |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 3.00µin (0.076µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Receptacle |
| Tau hua hua | SFM-122 |
| Nga tono | - |




CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 22POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 42POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 22POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/24
2025/06/16
2025/01/26
2025/02/25
SFM-122-02-FM-DSamtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|