Maori

| Tau Wae: | SSQ-136-23-S-D |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN RCPT 72POS 0.1 GOLD PCB |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $19.2978 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | 465VAC, 655VDC |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable |
| Raupapa | SSQ |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 72 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Teitei Whakanoho | 0.335" (8.51mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - |
| Momo Hoapā | Forked |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.394" (10.00mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Receptacle |
| Tau hua hua | SSQ-136 |
| Nga tono | - |




CONN RCPT 36POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 36POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 36POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 72POS 0.1 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 36POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 108POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 36POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 72POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 36POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 72POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 72POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 72POS 0.1 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 36POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 72POS 0.1 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 108POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 36POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 72POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 72POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 72POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 72POS 0.1 GOLD PCB
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
SSQ-136-23-S-DSamtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|