Maori

| Tau Wae: | SSW-125-01-F-D-LL |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $7.6259 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Kinked Pin, Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable |
| Raupapa | SSW |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 50 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Teitei Whakanoho | 0.335" (8.51mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 4.7A per Contact |
| Momo Hoapā | Forked |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.104" (2.64mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 3.00µin (0.076µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Receptacle |
| Tau hua hua | SSW-125 |
| Nga tono | - |




CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 75POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 72POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 24POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 25POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 24POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 25POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 75POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 72POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 75POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 25POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 72POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 48POS 0.1 GOLD PCB
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
SSW-125-01-F-D-LLSamtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|