Maori

| Tau Wae: | TCSD-13-D-18.00-01-N-B04 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamahi | - |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | Tiger Eye™ TCSD |
| Pitch - Hononga | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Kaera | 0.039" (1.00mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 26 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te roa | 1.50 (457.20mm) |
| Ngā āhuatanga | Polarizing Key |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Momo Hononga | Socket to Socket |
| Tae | Gray, Ribbon |
| Taea Whakamutunga | IDC |
| Tau hua hua | TCSD-13 |




2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
TCSD-13-D-18.00-01-N-B04Samtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|