Maori

| Tau Wae: | TFM-107-01-L-D-LC-P |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Samtec, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CONN HEADER VERT 14POS 1.27MM |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | 275VAC |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable |
| Te whakaheke | Shrouded - 4 Wall |
| Raupapa | Tiger Eye™ TFM |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Mating | 0.050" (1.27mm) |
| Pūhera | Tube |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | - |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 14 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Teitei Whakanoho | 0.220" (5.60mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | Board Lock, Pick and Place |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 2.9A per Contact |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.078" (1.98mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.131" (3.33mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 15.0µin (0.38µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Header |
| Tau hua hua | TFM-107 |
| Nga tono | - |




CONN HEADER VERT 7POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 14POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 14POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 14POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 14POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 14POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 14POS 1.27MM
CONN HEADER R/A 14POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 14POS 1.27MM
CONN HEADER R/A 14POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 14POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 14POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 14POS 1.27MM
CONN HEADER R/A 14POS 1.27MM
CONN HEADER R/A 14POS 1.27MM
CONN HEADER R/A 14POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 14POS 1.27MM
CONN HEADER R/A 14POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 7POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 7POS 1.27MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
TFM-107-01-L-D-LC-PSamtec Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|