Maori

| Tau Wae: | 109S089 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Sanyo Denki |
| Tuhinga o mua: | FAN AXIAL 120X25MM 230VAC WIRE |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 30+ | $40.6032 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whānui | 25.00mm |
| Taumaha | 0.816 lb (370.13 g) |
| Waahi Ngaohiko | - |
| Putanga - Kua tohua | 230VAC |
| Whakamutunga | 2 Wire Leads |
| Tumanako Tohu | 0.106 in H2O (26.4 Pa) |
| Rahi / Rahi | Square - 120mm L x 120mm H |
| Raupapa | San Ace 120 |
| RPM | 2350 RPM |
| Mana (Watts) | 8.50W |
| Pūhera | Box |
| Tae Mahi | -22 ~ 140°F (-30 ~ 60°C) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Poaka | 35.0dB(A) |
| Rauemi - Tae | Aluminum |
| Tuhinga - Tae | Plastic |
| Life @ Temp. | 25000 Hrs @ 60°C |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | Locked Rotor Protection |
| Momo Pene | Tubeaxial |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 0.600A |
| He momo kai | - |
| Tari Whakaaetanga | CE, CSA, PSE, TUV, UL |
| Te rere o te hau | 63.6 CFM (1.78m³/min) |




FAN AXIAL 92X25MM 230VAC WIRE
FAN 92X25MM 100VAC
FAN AXIAL 92X25MM 100VAC WIRE
FAN 92X25MM 230VAC
FAN 120X38MM 200VAC
FAN 172X51MM 100VAC SIDE CUT
FAN 92X25MM 200VAC
FAN 92X25MM 115VAC
FAN AXIAL 120X25MM 200VAC WIRE
FAN AXIAL 92X25MM 115VAC WIRE
FAN 120X25MM 100VAC
FAN 120X25MM 230VAC
FAN 120X25MM 100VAC
FAN 120X38MM 100VAC
FAN AXIAL 120X25MM 100VAC WIRE
FAN 120X25MM 115VAC
FAN AXIAL 92X25MM 200VAC WIRE
FAN 120X25MM 200VAC
FAN AXIAL 120X25MM 115VAC WIRE
FAN 92X25MM 100VAC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
109S089Sanyo Denki America Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|