Maori
| Tau Wae: | 3412.0119.22 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Schurter |
| Tuhinga o mua: | FUSE BRD MNT 2A 36VAC 63VDC 0603 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.4996 |
| 200+ | $0.194 |
| 500+ | $0.1866 |
| 1000+ | $0.1837 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 63 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 32 V |
| Rahi / Rahi | 0.063' L x 0.031' W x 0.024' H (1.60mm x 0.80mm x 0.60mm) |
| Raupapa | USF 0603 |
| Wā Whakautu | Fast Blow |
| Paa / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 90°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te whakarewa I²t | 0.25 |
| Momo Momo | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| DC Resistance | 0.0275 Ohms |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 2 A |
| Tae | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 50A |
| Tau hua hua | 3412.0119 |
| Tari Whakaaetanga | cURus |
| 3412.0119.22 Taipitopito PDF [English] | 3412.0119.22 PDF - EN.pdf |




USF 0603 FUSE 2.5A FF
FUSE BOARD MNT 1.5A 32VAC 63VDC
FUSE BRD MNT 36VAC 32VDC 0603
FUSE BRD MNT 2A 36VAC 63VDC 0603
FUSE BRD MNT 1A 32VAC 63VDC 0603
FUSE BOARD MNT 750MA 32VAC 63VDC
FUSE BOARD MNT 1.5A 32VAC 63VDC
USF 0603 FUSE 1.5A FF
USF 0603 FUSE 1A FF
FUSE BRD MNT 36VAC 63VDC 0603
FUSE BRD MNT 36VAC 63VDC 0603
USF 0603 FUSE 2A FF
USF 0603 FUSE 3A FF
FUSE BRD MNT 1A 32VAC 63VDC 0603
FUSE BOARD MNT 1.5A 32VAC 63VDC
FUSE BRD MNT 3A 36VAC 63VDC 0603
FUSE BRD MNT 3A 36VAC 63VDC 0603
FUSE BRD MNT 2A 36VAC 63VDC 0603
FUSE BRD MNT 1A 32VAC 63VDC 0603
FUSE BRD MNT 3A 36VAC 63VDC 0603
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/01/24
2025/06/16
2025/01/26
2025/02/25
3412.0119.22SCHURTER Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|