Maori
| Tau Wae: | SC4509WLTRT |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Semtech |
| Tuhinga o mua: | IC LED DRVR RGLTR DIM 30MA 8MLPD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.6827 |
| 200+ | $0.2654 |
| 500+ | $0.2553 |
| 1000+ | $0.2511 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Min) | 2.7V |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) | 10V |
| Putanga - Whakaputa | 20V |
| Momo | DC DC Regulator |
| Topology | Step-Up (Boost) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-MLPD-W (2x2) |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Whakawhiti Whaiaro (s) | Yes |
| Rautanga | 1.2MHz |
| Te whakaheke | PWM |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 30mA |
| Tau hua hua | SC4509 |
| Nga tono | Backlight |
| SC4509WLTRT Taipitopito PDF [English] | SC4509WLTRT PDF - EN.pdf |




SC4509WLTRT
Semtech - Koha-tūāpapa Y-IC he kīanga tohunga iho mō ngā hua a Semtech, e hoatu ana ki ngā kiritaki ngā hua me ngā ratonga pai rawa atu.
Ko te SC4509WLTRT he kaitiaki DC-DC me te hoahoa piki-tohu (boost). Kei roto i āna he whitiiti-roa ā-roto, ā, ka tuku i tētahi uara hiko kotahi anake.
Ma te whakahaere i te 2.7V ki te 10V āhua hiko whakauru
Tukua he uara hiko putanga 20V
Ka taea te tuku tae atu ki te 30mA o te hiko putanga
Te ohanga whakahuri o te 1.2MHz
Te kaha PWM mō te whakaniko pango
He painga mō ngā tono mātātoa whakaatu whakamuri
Te whakawhiti piki hiko kaha-mātātoa
He poraka iti 8-WFDFN me te papa muka whakakii
He whakahaere pono i raro i te temperature -40°C ki te 85°C
He ngawari ki te whakamahi me te whakauru ki ngā hoahoa
Ko te SC4509WLTRT i te whakamahē he poraka 8-WFDFN whai papa kākahu mata
He tawhā tawhā mō te hua SC4509WLTRT. Kei ngā tauira rite rānei, kei reira hoki ētahi tauira kē atu. Tēnā whakapā ki tā mātou rōpū hoko mā tō paetukutuku mō ngā mōhiohio anō.
Ngā kaiwhakahaere LED mō te whakamuri
Whānui mō ngā whakawhiti DC-DC whānui atu
Ko te rakau pārongo tino rongonui mō te SC4509WLTRT kei runga i tā mātou paetukutuku. E tūtohutia ana kia tikiake hei rapunga mō ngā whakamahia me ngā paerewa hua ātaahua.
E taunaki ana kia tonohia mai ngā utu mō te SC4509WLTRT mā tō mātou paetukutuku. Tangohia he utu, rānei ako atu mō tēnei tono motuhake.
SC4510ITS SEMTECH
IC REG CTRLR BUCK/BUCK-BST 12MLF
SEMTECH SOT23-6
IC REGULATOR BOOST TSOT23
SC450ITS SEMTECH
SC451 Original
IC REG BOOST ADJ 700MA 16MLPQ
IC REGULATOR BOOST
IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP
IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP
IC REGULATOR BOOST SOT23
IC REG BOOST ADJ 1.4A 8MLPD
SEMTECH TSSOP20
SC451-K-1 Original
IC REG CTRLR BUCK/BCK-BST 12MLPQ
SC4508IMLTR SEMTECH
IC REG CTRLR BUCK 38TSSOP
IC LED DRV RGLTR PWM SOT23-6
SEMTECH MLPD-8
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga




2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
SC4509WLTRTSemtech Corporation |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|