Maori
| Tau Wae: | PQ1R38 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Sharp Microelectronics |
| Tuhinga o mua: | IC REG LIN 3.8V 150MA SOT23L-6 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Rae Tae (Max) | 0.4V @ 150mA |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 3.8V |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 16V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-23L-6 |
| Raupapa | - |
| Ngā Āhuatanga Tiaki | Over Current, Over Temperature |
| Paa / Case | SOT-23L-6 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 55dB (400Hz) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Fixed |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Tae Mahi | -30°C ~ 80°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Quiescent (Iq) | 350 µA |
| Nama - Whakaputa | 150mA |
| Ngā Āhuatanga Mana | Enable |
| PQ1R38 Taipitopito PDF [English] | PQ1R38 PDF - EN.pdf |




PQ1R30 K5 SHARP
IC REG LIN 4.7V 150MA SOT23L-6
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
PQ1R37 SHARP
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23L-6
PQ1R30J000H SHARP
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23L-6
IC REG LIN 3.3V 150MA SOT23L-6
PQ1R44 SHARP
PQ1R29 SHARP
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23L-6
IC REG LIN 4.2V 150MA SOT23L-6
PQ1R32 SHARP
PQ1R40 SHARP
SHARP SOT23-5
IC REG LIN 3.3V 150MA SOT23L-6
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23L-6
IC REG LIN 4.7V 150MA SOT23L-6
PQ1R35 SHARP
IC REG LIN 4.2V 150MA SOT23L-6
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2024/08/29
2024/01/20
2024/08/22
2025/02/27
PQ1R38Sharp Microelectronics |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|