Maori
| Tau Wae: | PQ1U251M2ZP |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Sharp Microelectronics |
| Tuhinga o mua: | IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Rae Tae (Max) | 0.4V @ 150mA |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 2.5V |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 16V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-23-5 |
| Paeke Paerewa | 3,000 |
| Raupapa | - |
| Ngā Āhuatanga Tiaki | Over Current, Over Temperature |
| Tūnga Wāhanga | Obsolete |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | SC-74A, SOT-753 |
| PSRR | 70dB (400Hz) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Fixed |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Ētahi Ingoa | 425-1692-2 |
| Tae Mahi | -30°C ~ 80°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23-5 |
| I teie nei - Quiescent (Iq) | 200µA |
| Nama - Whakaputa | 150mA |
| Ngā Āhuatanga Mana | Enable |
| PQ1U251M2ZP Taipitopito PDF [English] | PQ1U251M2ZP PDF - EN.pdf |




IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
PQ1T331M2ZP SHARP
IC REG LINEAR 2V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23L-6
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.3V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5
SHARP SOT23-5
PQ1U28KM2ZP SHARP
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
IC REG LDO 3V 150MA SOT-23-5
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
SHARP SOT23-5
IC REG LINEAR 2.2V 150MA SOT23-5
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/08/29
2024/01/20
2024/08/22
2025/02/27
PQ1U251M2ZPSharp Microelectronics |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|