SIT1602BI-32-33N-8.192000 Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
SiTime SIT1602BI-32-33N-8.192000
Tau Wae: SIT1602BI-32-33N-8.192000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Tuhinga o mua: MEMS OSC XO 8.1920MHZ H/LV-CMOS
Ngā Rauemi:
1.SIT1602BI-32-33.pdf ···
Etahi atu tuhinga e pa ana
Manufacturing Notes for SiTime Products.pdf
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Tuhinga o mua 3.3V
    Momo XO (Standard)
    Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -
    Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Raupapa SiT1602B
    Ratonga -
    Paa / Case 4-SMD, No Lead
    Pūhera Strip
    Whakaputa HCMOS, LVCMOS
    Huanga hua Uara huanga
    Tae Mahi -40°C ~ 85°C
    Momo Tae Surface Mount
    Teitei - Tae (Max) 0.031" (0.80mm)
    Mahinga -
    Te Tautanga Mahinga ±25ppm
    Rautanga 8.192 MHz
    Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA