Maori
| Tau Wae: | SIT1602BI-83-25S-74.176000 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | SiTime |
| Tuhinga o mua: | MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.9991 |
| 200+ | $0.387 |
| 500+ | $0.3735 |
| 1000+ | $0.366 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 2.5V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | SiT1602B |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Strip |
| Whakaputa | HCMOS, LVCMOS |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Mahinga | Standby (Power Down) |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 74.176 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 4.2mA |
| Kaitautoko Ake | MEMS |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
MEMS OSC XO 74.175824MHZ H/LV-CM
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
MEMS OSC XO 72.0000MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
MEMS OSC XO 75.0000MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
SIT1602BI-83-25S-74.176000SiTime |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|