SIT1602BI-83-25S-74.176000 Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
SiTime SIT1602BI-83-25S-74.176000
Tau Wae: SIT1602BI-83-25S-74.176000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Tuhinga o mua: MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS
Ngā Rauemi:
1.SIT1602BI-83-25.pdf ···
Etahi atu tuhinga e pa ana
Manufacturing Notes for SiTime Products.pdf
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Tuhinga o mua 2.5V
    Momo XO (Standard)
    Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -
    Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Raupapa SiT1602B
    Ratonga -
    Paa / Case 4-SMD, No Lead
    Pūhera Strip
    Whakaputa HCMOS, LVCMOS
    Huanga hua Uara huanga
    Tae Mahi -40°C ~ 85°C
    Momo Tae Surface Mount
    Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
    Mahinga Standby (Power Down)
    Te Tautanga Mahinga ±50ppm
    Rautanga 74.176 MHz
    Tae - Whakaaetanga (Max) 4.2mA