Maori
| Tau Wae: | SIT3372AI-1E9-30NH128.000000 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | SiTime |
| Tuhinga o mua: | MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $11.4616 |
| 200+ | $4.5739 |
| 500+ | $4.4212 |
| 1000+ | $4.3449 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3V |
| Momo | VCXO |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | SiT3372, Elite Platform™ |
| Paa / Case | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Pūhera | Strip |
| Whakaputa | LVPECL |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Mahinga | - |
| Te Tautanga Mahinga | ±35ppm |
| Rautanga | 128 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 92mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | - |
| Kaitautoko Ake | MEMS |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | ±160ppm |




MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/06/19
2025/01/25
2025/06/10
2024/12/30
SIT3372AI-1E9-30NH128.000000SiTime |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|