SiTime SIT9005AIF1H-28DE
Tau Wae: SIT9005AIF1H-28DE
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Tuhinga o mua: OSC MEMS
Ngā Rauemi:
1.SIT9005AIF1H-28.pdf ···
Ngā Rauemi
SiT9005.pdf
Wana RoH: Whakahaerehia te kore utu / RoHS
    Huanga hua Uara huanga
    Tuhinga o mua 2.8V
    Momo SSXO
    Paeke Paerewa 1
    Whakawhanuihia te Peewhana Waiata ±0.64%, Center Spread
    Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Raupapa SIT9005
    Ratonga -
    Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
    Tūnga Wāhanga Active
    Paa / Case 4-SMD, No Lead
    Whakaputa LVCMOS
    Tae Mahi -40°C ~ 85°C
    Huanga hua Uara huanga
    Momo Tae Surface Mount
    Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
    Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
    Teitei 0.030" (0.76mm)
    Mahinga -
    Te Tautanga Mahinga (Utu) -
    Te Tautanga Mahinga ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
    Whakaahuatanga Taipitopito SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
    Tae - Whakaaetanga (Max) 6.5mA
    Kaitautoko Ake MEMS
    Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 141MHz