Maori
| Tau Wae: | SIT9120AI-1C3-33E133.000000X |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | SiTime |
| Tuhinga o mua: | -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $3.4545 |
| 200+ | $1.3372 |
| 500+ | $1.2899 |
| 1000+ | $1.267 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | XO (Standard) |
| Paeke Paerewa | 250 |
| Rahi / Rahi | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Raupapa | SiT9120 |
| Ratonga | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 6-SMD, No Lead |
| Whakaputa | LVPECL |
| Ētahi Ingoa | 1473-18812-2 SIT9120AI-1C3-33E133.000000X-ND |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 5 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 133MHz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 133MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 69mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 35mA |
| Kaitautoko Ake | MEMS |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




OSC MEMS 125.0000MHZ LVPECL SMD
OSC MEMS 133.0000MHZ LVPECL SMD
OSC MEMS 125.0000MHZ LVPECL SMD
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVPECL
OSC MEMS 133.0000MHZ LVPECL SMD
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVPECL
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVPECL
OSC MEMS 133.3300MHZ LVPECL SMD
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVPECL
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
OSC MEMS 106.25MHZ LVPECL SMD
OSC MEMS 125.0000MHZ LVPECL SMD
OSC MEMS 133.3300MHZ LVPECL SMD
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/11
2025/07/2
2024/10/8
2025/01/20
SIT9120AI-1C3-33E133.000000XSiTime |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|