Maori
| Tau Wae: | SIT9120AI-1C3-33S156.250000Y |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | SiTime |
| Tuhinga o mua: | OSC MEMS 156.2500MHZ LVPECL SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $2.4298 |
| 200+ | $0.9415 |
| 500+ | $0.9073 |
| 1000+ | $0.8916 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | XO (Standard) |
| Paeke Paerewa | 1,000 |
| Rahi / Rahi | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Raupapa | SiT9120 |
| Ratonga | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 6-SMD, No Lead |
| Whakaputa | LVPECL |
| Ētahi Ingoa | 1473-18936-2 SIT9120AI-1C3-33S156.250000Y-ND |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 5 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Mahinga | Standby (Power Down) |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 156.25MHz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 69mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 35mA |
| Kaitautoko Ake | MEMS |




MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVPECL
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVPECL
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
OSC MEMS 156.2500MHZ LVPECL SMD
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/24
2025/03/30
2025/06/19
2025/01/13
SIT9120AI-1C3-33S156.250000YSiTime |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|