Maori
| Tau Wae: | SIT9120AI-2D3-33E125.000000X |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | SiTime |
| Tuhinga o mua: | OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $3.6005 |
| 200+ | $1.394 |
| 500+ | $1.3448 |
| 1000+ | $1.321 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | XO (Standard) |
| Paeke Paerewa | 250 |
| Rahi / Rahi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | SiT9120 |
| Ratonga | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 6-SMD, No Lead |
| Whakaputa | LVDS |
| Ētahi Ingoa | 1473-27811-2 SIT9120AI-2D3-33E125.000000X-ND |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 5 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 125MHz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 55mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 35mA |
| Kaitautoko Ake | MEMS |




-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD
OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD
OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD
OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD
OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD
OSC MEMS 106.25MHZ LVDS SMD
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVDS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
SIT9120AI-2D3-33E125.000000XSiTime |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|