Maori
| Tau Wae: | SIT9120AI-2D3-33E148.351648X |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | SiTime |
| Tuhinga o mua: | OSC MEMS 148.351648MHZ LVDS SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $3.5386 |
| 200+ | $1.3701 |
| 500+ | $1.3217 |
| 1000+ | $1.2983 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | XO (Standard) |
| Paeke Paerewa | 250 |
| Rahi / Rahi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | SiT9120 |
| Ratonga | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 6-SMD, No Lead |
| Whakaputa | LVDS |
| Ētahi Ingoa | 1473-27836-2 SIT9120AI-2D3-33E148.351648X-ND |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 5 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 148.351648MHz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 148.351648MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 55mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 35mA |
| Kaitautoko Ake | MEMS |




MEMS OSC XO 133.33333MHZ LVDS
MEMS OSC XO 133.333333MHZ LVDS
MEMS OSC XO 148.351648MHZ LVDS
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
OSC MEMS 148.5000MHZ LVDS SMD
OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
OSC MEMS 150.0000MHZ LVDS SMD
OSC MEMS 148.5000MHZ LVDS SMD
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
OSC MEMS 133.333333MHZ LVDS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
SIT9120AI-2D3-33E148.351648XSiTime |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|