Maori
| Tau Wae: | 510FBA40M0000AAG |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Skyworks Solutions, Inc. |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 40.0000MHZ LVDS SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 200+ | $5.3242 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 2.5V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | Si510 |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 6-SMD, No Lead |
| Pūhera | Strip |
| Whakaputa | LVDS |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±25ppm |
| Rautanga | 40 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 23mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 18mA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Tau hua hua | 510FBA |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 62.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 40.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 41.6650MHZ LVDS SMD
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 62.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
XTAL OSC XO 41.6650MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
510FBA40M0000AAGSkyworks Solutions Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|